Dom

ZHUZHOU JINTAI CEMENTED CARBIDE CO., LTD. Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Zhuzhou Jintai Cemented Carbide Co., Ltd znajduje się w rodzinnym mieście chińskiego przemysłu węglikowego - mieście Zhuzhou. Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji, projektowaniu i sprzedaży różnego rodzaju produktów z węglików, główne produkty to: frezy z węglików spiekanych, pręty z węglików spiekanych, płytki wymienne, płytki lutowane, matryce do ciągnienia drutu, matryce kuźnicze, narzędzia do obróbki drewna, piły, guziki górnicze itp

  Firma przeszła system jakości ISO 9001: 2008, posiada zaawansowane urządzenia produkcyjne, kompletne instrumenty testowe, silne centrum badawczo-rozwojowe i zespoły kontroli jakości.

  Dzięki doskonałej jakości, silnemu wsparciu technicznemu i dobrej obsłudze posprzedażnej produkty marki JINTAI Carbide są sprzedawane w ponad 50 krajach na świecie, takich jak Europa, USA, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Ameryka Południowa itp.


  Firma jest zaangażowana w „Jakość, a klient jest najważniejszy”. JINTAI Carbide rozwija się dzięki światowej technologii węglików, aby zaspokoić zapotrzebowanie naszych klientów z całego świata.

 • OEM / ODM
  Produkujemy nie tylko standardowe elementy, ale także niestandardowe warunki według rysunku.

  Zebraliśmy bogate doświadczenie i profesjonalny zespół w branży węglików wolframu. Wiele naszych produktów pochodzi od projektów naszych klientów.

  Możemy zapewnić wsparcie techniczne, np. Jak wybrać odpowiedni gatunek węglika, aby dopasować go do celu. Współpraca z nami jest prosta i wydajna.

Szczegóły kontaktu
ZHUZHOU JINTAI CEMENTED CARBIDE CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Bonnie

Tel: +86-15673330059

Faks: 86--28828378

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)